Przebudowa strychu w domu z mansardowym dachem

Zapotrzebowania na mieszkania są ciągle ogromne. Pomimo tego, że cały czas budowane są nowe domy wielu ludzi nie stać na kupienie lub wynajęcie w nich mieszkań. Niektórzy uciekają się do chyba najtańszego rozwiązania i z myślą o swojej przyszłości inwestują w domy, gdzie są nieużywane strychy.

Możliwa jest bowiem przebudowa takich strychów i przystosowanie ich do zamieszkania. Niezbędne są do przeprowadzenia ekspertyzy rzeczoznawców oceniające stan przydatności do tego typu przeznaczenia. Jeżeli wszystkie warunki odpowiadają wymogom można przystąpić do modernizacji.

Wykorzystując istniejące już przyłącza wszystkie prace koncentrują się w zasadzie na zaprojektowaniu w wolnej przestrzeni pomieszczeń o przeznaczeniu mieszkalnym. Stawia się solidne ścianki działowe, które wyznaczą poszczególne pomieszczenia niezbędne w każdym domu. Przyszłe mieszkanie najkorzystniej jest usytuować w domu, który posiada mansardowy dach, bo wtedy pokoje, kuchnia i łazienka zachowują wymaganą wysokość i nie ma problemów z wykonaniem okien.

www.perioorto.pl
Close