Aplikacja Evernote i jej przydatność w biznesie

Szybkie notatki to niezbędna część biznesu. Gdy tylko wpadniemy na jakiś pomysł, powinniśmy natychmiast go zapisać. Podobnie powinniśmy postępować w przypadku rozmów telefonicznych, z których powinniśmy zapamiętać jakieś ważne dane. W tej sytuacji z pomocą przybywa aplikacja Evernote.

Evernote pozwala na tworzenie notatek czy zapisywanie wyników. Pozwala na tworzenie notatek zarówno głosowych, jak tekstowych czy graficznych. Różnorodność rozszerzeń zapisywanych plików jest więc bardzo duża. Jednak najważniejszą prawdopodobnie funkcja Evernote jest jego łatwa synchronizacja z innymi urządzeniami mobilnymi.

Nasze notatki z telefonu możemy przenosić na laptopa czy komputer stacjonarny i korzystać z nich także w ten sposób. Swoje przemyślenia zapisane w aplikacji w każdej chwili możemy także opublikować na twitterze czy Facebooku. Dodatkowo może bez żadnych problemów pracować w trybie offline, dopiero do synchronizacji potrzebujemy podłączenia do innego urządzenia/sieci. Evernote używany jest obecnie przez około 100 milionów ludzi.

salesforce