www.genova2009.it

Ściemniacze oświetlenia to kolejna propozycja, która umożliwia rozbudowanie instalacji w inteligentnych domach. Są to doskonałe produkty, które charakteryzują się wieloma funkcjami. W pierwszej kolejności należy wymienić, że umożliwiają one stworzenie nastrojowego klimatu we wnętrzu.

Dzięki różnym stopniom natężenia można wyregulować światło płynące z każdej lampy dekoracyjne do sypialni. Poza tym tego typu mechanizmy są energooszczędne, ale też designerskie. Wybór jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko liczne formy oraz kolory, ale także różne wersje samych regulatorów.

W postaci wersji dotykowych, obrotowych, czy ledowych. Tego typu sterowniki idealnie komponują się z całą instalacją automatyki domowej wyposażając ją w dodatkowe, ale jakże niezbędne funkcje. Ich obsługa w głównej mierze odbywa się przy pomocy ściemniaczy montowanych w każdym pomieszczeniu.

Jednak nie koniecznie w jednym punkcie pomieszczenia. Poza tym bardziej rozbudowane systemu umożliwiają integrację z jednym panelem sterującym, obejmującym całe mieszkanie..

domy w zabudowie bliźniaczej gdańsk kamieniarstwo warszawa