Przydatny gadżet dla małych przedsiębiorstw

W biznesie często niezwykle przydatne i użyteczne mogą okazać się aplikacje, o których na pierwszy rzut oka byśmy w ten sposób nie pomyśleli. Przykładem jest chociażby androidowe „mój budżet”, które w łatwy sposób pozwala ogarnąć nasze finanse.

Aplikacja zalecana jest przede wszystkim do wykorzystania domowego, ale bez problemów jej działanie można umiejętnie przenieść także do prowadzenie biznesu, szczególnie małego. Aplikacja w prosty sposób pozwala nam porównać nasze wpływy oraz wydatki, co wpływa na lepsze zarządzanie pieniędzmi, bez zagłębiania się w skomplikowane i mało przejrzyste faktury.

„Mój budżet” posiada mnóstwo przydatnych funkcji, które możemy przenieść na działalność naszej firmy. Pozwala nam określić chociażby limit na poszczególnie czynności takie jak tankowanie czy rachunki telefoniczne, co pozwoli nam lepiej zarządzać firmowymi pieniędzmi.

Co ważne, aplikacja działa w trybie offline, więc nie ma ryzyka, że ktoś wykradnie nam dostęp do danych poprzez sieć. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia aplikacji hasłem.

prince2 foundation - sii systemy business intelligence