Innowacyjne rozwiązania – ciekawe pomysły

Zakład Usługowo-Handlowy DEKARBUD oferuje wynajem dźwigów, podnośników koszowych oraz usługi remontowe i dekarskie

Jak to mówią ciasne, ale własne, tak też jest w Polsce, większość mieszkań stanowi dość małe powierzchnie, a metraż użytkowy domu niekiedy ledwo, co przekracza ten, który mieliśmy w bloku. Ciągle dążymy do tego, aby mieszkać w końcu na swoim, we własnym domu.

Małe, wąskie, ale i tak wystarczające, wiele rodzin musi się z tym pogodzić i znosić codziennie wszelkie niedogodności. Jednak, gdyby tak dać sobie trochę więcej czasu, przeanalizować projekt oraz opcje kredytu.

Czasem wystarczy odrobinę zmodyfikować szkice i wprowadzić zmiany, aby uzyskać naprawdę ciekawy metraż. Takie kombinacje najczęściej obejmują całą architekturę budynku, tworząc w ten sposób innowacyjne rozwiązania.

Nie musimy stawiać prostej i równej bryły ze skośnym dachem. Obecnie możemy spotkać wersje piętra, które zdecydowanie jest wysunięte w stosunku do parteru.

Nie dość, że budynek wgląda imponująco, to jeszcze zyskujemy powiedzmy po półtora metra szerokości na całej długości lub w poszczególnych miejscach domu.

Nowy deweloper Skórzewo blisko Poznania buduje nowe domy w ramach programu MDM https://www.officego.pl/oferty/C581C3B3dC5BA