Dell

Dell to amerykańska korporacja założona w roku 1984, która jest największym producentem komputerów osobistych, zarówno tych stacjonarnych jak i laptopów. Firma została założona przez amerykańskiego przedsiębiorcę Michaela Della, który wówczas był wtedy studentem.

Dell to jedna z największych i najdroższa z firm produkujących komputery, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie oraz zajmująca się serwisowaniem swojego sprzętu. W swojej ofercie firma Dell posiada wiele produktów, które spełnią oczekiwania każdego konsumenta.

Najbardziej popularny produkt to rodzina Inspiron, do której należą komputery stacjonarne i laptopy. Charakteryzują się tym, że ich koszt nie jest wysoki, a porównując je do jakości sprzętu, wypadają bardzo korzystnie.

Oprócz tego od firmy Dell można nabyć wysokiej wydajności komputery dla graczy, biznesowe netbooki i tablety, serwery biznesowe i pamięci masowe, które bardziej zainteresują duże przedsiębiorstwa i korporacje. W swojej ofercie ta firma posiada również oprogramowanie, które nosi nazwę Dell EMR pomaga uporządkować dokumentacje medyczną w formie elektronicznej.

https://www.internetowesklepy.org/
Close